مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرصت تجاری صادرات بادام و پسته به هند

 آمار صادرات بادام ایرانی به هند قیمت بادام مامایی در هند آمار صادرات بادام و پسته به هندفروش بادام آمریکایی در بازارهای تهران به جای بادام ماماییمعضلات باغداران ایرانی در تولید بادام ماماییمرکز اصلی پخش بادام مامایی در ایران قیمت پسته درجه یکقیمت مغز گردو صادراتی شهرکرد
صادرات بادام مامایی به هند

فرصت نجاری صادرات بادام و پسته به هند به دلیل علاقه زیاد مردم هند به خشکبار، برای فروشندگان و صادرکنندگان عمده بادام و پسته فراهم شده است . صادرات بادام و پسته ، یکی از فعالیت های عمده شرکت زرین مغز است که با ارائه قیمت مناسب  بادام و پسته ، همیشه سعی بر این موضوع دارد که رضایت فروشندگان خود را کسب نماید .

اگر می‌خواهید فرصت تجاری صادرات بادام و پسته به هند را از دست ندهید ، از یکی از راه های زیر با شرکت زرین مغز ارتباط برقرار نمایید :

 • مراجعه حضوری به یکی از دفاتر شرکت زرین مغز
 • مراجعه به سایت شرکت زرین مغز در قسمت سفارش محصول
 • تماس با شرکت زرین مغز

صادرات بادام مامایی به هند

 آمار صادرات بادام ایرانی به هند

آمار صادرات بادام ایرانی به هند و دیگر کشورهای درخواست‌کننده بادام ، به دلیل اهمیت:

 • ارزش غذایی
 • ارزش بهداشتی
 • ارزش دارویی

به حد قابل توجهی رسیده است .

شرکت زرین مغز در زمینه خرید ، تولید ، فروش و صادرات عمده انواع بادام ایرانی چون:

 • بادام کاغذی
 • بادام درختی
 • بادام ربیعی
 • بادام شاهرودی
 • بادام مامایی

و … فعالیت دارد .

یکی از خدمات مهم شرکت زرین مغز ، فراهم کردن فرصت های تجاری ویژه ، جهت صادرات بادام و خشکبار ایرانی برای صادر کنندگان و فروشندگان عمده خشکبار ایرانی است که سبب می شود در خرید عمده خشکبار ایرانی رضایت داشته باشند .

فروش بادام درختی شرکت زرین 09120774128

 قیمت بادام مامایی در هند

قیمت بادام مامایی در هند با توجه به نوسانات نرخ ارز و قیمت خرید عمده صادرکنندگان کشور هند ، ثابت نیست و با توجه به شرایط موجود در حال تغییر است .

از گرانترین بادام ها ، بادام مامایی است .

با توجه به قیمت بالای بادام مامایی خرید داخلی بادام مامایی به طور محدود انجام می شود.

خرید عمده داخلی بادام مامایی ، از جانب فروشندگان عمده بادام مامایی و خشکبار انجام می‌شود که معمولاً مشتریان لوکس و مرفه ، خریدار بادام مامایی هستند .

جهت صادرات بادام و خشکبار ایرانی و اطلاع از قیمت خشکبار ایرانی ، با شرکت زرین مغز ارتباط برقرار نمایید .

 آمار صادرات بادام و پسته به هند

آمار صادرات پسته به هند و دیگر کشورهای جهان به حد قابل توجهی رسیده است .

بعد از کشور ایران که بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده پسته است ، کشور آمریکا را نیز می‌توان به عنوان بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده پسته نام برد .

از خریداران عمده پسته ، می‌توان به کشورهای زیادی اشاره کرد :

 • افغانستان
 • کانادا
 • چین
 • هند

و …

قابل ذکر است ، شرکت زرین مغز علاوه بر فعالیت در صادرات عمده پسته ، در صادرات بادام و خشکبار ایرانی نیز فعالیت دارد .

فروش بادام آمریکایی در بازارهای تهران به جای بادام مامایی

علیرغم وفور در تولید بادام مامایی ایران متاسفانه آمارهای عرضه و فروش بادام نشان می دهد اکثریت بادامی که در بازارهای تهران به دست خریداران و مصرف کنندگان می رسد بادام آمریکایی است.

نقش قاچاق بادام در کشور ما بسیار مخرب می باشد و اثرگذاری منفی در کیفیت معاملات و خرید و فروش بادام دارد. بادام آمریکایی که وارد کشور می شود و در مراکز پخش و بازارهای ایران عرضه و فروش می شود از نظر کیفیت بسیار پایین تر از بادام مامایی ایرانی است.

بررسی از لحاظ قیمت تنها عامل سوق یافتن فروشندگان و خریداران به سمت بادام آمریکایی می باشد چرا که باوجود ورود غیرقانونی به بازار و قاچاق بودن بادام تنها ویژگی آن ارزان تر بودنش نسبت به بادام ایرانی است ولی از نظر کیفیت، مرغوبیت و طعم و مزه در قیاس با بادام مامایی و سایر بادام ایرانی جایگاهی ندارد.

معضلات باغداران ایرانی در تولید بادام مامایی

لازم به یاداوری است که در سال های اخیر تولید بادام مامایی با چالش هایی روبه رو گشته است که برای برون رفت از آن ها نیاز به اتخاذ سیاست های مدیریتی و کاربردی می باشد برای نمونه چالش بذری بودن بادام موجب از بین رفتن میزامتن یکنواختی و یک دستی محصول بادام شده است و همین عامل تضعیف کننده تولید بیشتر و با کیفیت تر در ایران و مناطق قطب تولید بادام گردیده است .

سوابق تاریخی نشان می دهد تا سال ۱۳۵۰ درختان بادام از طریق روش های غیرپیوندی به بار می نشستند و بعد از این تاریخ ما شاهد کشت درختان بادام پیوندی شدیم و این آمار به مرور زمان رو به افزایش رفت. اگرچه سالانه بر تعداد باغ های پیوندی ما افزوده شده است اما همچنان باغاتی سنتی و قدیمی هستند که در مسیر تولید به سبک بذری عمل می کنند.

اثرات مضر و نامطلوب بهره گیری از دانه های بذری بادام این است که درصد مقاومت بادام به شرایط جوی متفاوت می شود و علاوه بر این یکدستی و یکنواختی تولید بادام نیز روبه کاهش می رود و در آخر دچار آفات و بیماری های گوناگونی می شود.

همین عامل عدم یکدستی تولید بادام رقابت بادام را در بازارهای بین المللی تضعیف و کاهش می دهد. از این رو دقت در انتخاب ارقام و پایه های مطلوب در زمان احداث باغ از جمله فاکتورهای موثر بر عملکرد و تولید باکیفیت بادام شمرده می شود.

مرور تجربه اسپانیا در حل چالش تولید بادام به سایر کشورها مانند ایران کمک می کند که برای رفع معضل ظرفیت پایین تولید بادام بهتر و شایسته تر اقدام نمایند و چرخه رکود در تولید بادام را به شکل موثری پایان دهند.

باغداران اسپانیایی از طریق بکارگیری ارقام مناسب و تغییر اصول تولید بادام به سمت فناوری توانستند بر چالش پتانسیل های اندک تولید در حوزه بادام فائق آیند.

همان طور که آمارها نشان می دهد اسپانیا دومین کشور تولیدکننده برتر بادام در جهان می باشد که این مهم با گسترش دانش و اصول فنی در باغداری به دست آنان رسید.

گزارشی که در این مورد به چاپ رسیده است بیانگر این موضوع است انجمن ملی تولیدکنندگان بیان کرد که در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ اسپانیا یک رکورد افزایشی ۱۵ درصدی در تولید بادام را با کمک استفاده از ارقام مطلوب بادام و توسعه باغات به نام خود ثبت کرد.

تغییرات ناگهانی آب وهوا به ویژه در فصل بهار موجب ایجاد پدیده سرمازدگی بادام و سایر محصولات باغی می شود که خسارت فراوانی در تولید بادام به بار می آورد.

برای مثال میزان خسارت معضل سرمازدگی بادام در طی چند سال گذشته مبلغی معادل ۰۷۰و ۹۹۵و ۳۱۱و ۲۴ ریال محاسبه شد که بالاترین رقم خسارت به  ترتیب به استان چهارمحال بختیاری ، آذربایجان شرقی و در آخر خراسان رضوی تعلق گرفت. این میزان خسارت اثرات نامطلوبی روی ظرفیت های تولیدی بادام و کاهش صادرات بادام را نیز به دنبال داشت.

تولید بادام ایرانی به طور کلی به رقم حدودی ۱۵۴ هزار تن می رسد که اگر سرمازدگی را به طور متوسط حدودا ۳۰ درصد لحاظ شود پتانسیل تولید به ۶۱۶ هزار تن نزدیک می شود.

با این حساب پیدا کردن راهکاری برای حل معضل سرمازدگی به میزان چشمگیری بر تولید و گسترش گنجایش های تولیدی بادام موثر می باشد.

از آن جایی که سرمازدگی معضل عمده و اساسی تولید بادام محسوب می شود ولی راه حلی نیز دارد و آن انتخاب گونه ها و رقم های مطلوب و با کیفیتی از بادام است.

ارقام دیرگل و اصلاح شده بادام که با منطقه و شرایط اقلیمی و جوی تولید بادام سازگار و هماهنگ باشند می تواند سد محکمی در برابر معضل سرمازدگی و خسارات ناشی از آن باشد.

کشاورزان در سایر کشورهای موفق و صاحب جایگاه برگزیده در بادام و صادرات بادام نیز با توجه به این عامل در کشت و کار خود به موفقیت های قابل ملاحظه ای دست یافتند.

مرکز اصلی پخش بادام مامایی در ایران

بررسی روند فعالیت مرکز اصلی پخش بادام مامایی در ایران، نشان می دهد آمار خرید و فروش و صادرات در این مرکز بسیار بالاست و حجم زیادی از صادرات بادام را اجرا می کند.

خرید بادام مامایی خام و یا به صورت فراوری شده در سبد آجیل و خشکبار جایگاه ممتازی دارد و میزان استقبال خریداران و صادرکنندگان را به خوبی نمایش می دهد.

اگر به آمار فروش و پخش بادام مامایی در سال های اخیر دقت نماییم متوجه می شویم که بادام مامایی به دلایل کیفیت بی نظیر و مرغوبیت این نوع بادام در رده باارزش ترین بادام های درختی قرار گرفته است.

برای گسترش بازار صادرات بادام مامایی می توان به توسعه مرکز فروش تکیه کرد و یا از بسترهای فروش اینترنتی و تسلط بر بازاریابی های نوین فروش بادام مامایی بهره گرفت .

هرچقدر حضور تولیدکنندگان و ارتباط آنان با مرکز فروش و پخش اصلی قوی تر و پررنگ تر باشد دخالت واسطه های غیرمجاز بر بازار بادام مامایی کمتر می شود. فروش مستقیم بدون واسطه از تولیدکننده بادام مامایی نیز بر قیمت تمام شده بادام اثرات مطلوبی دارد و از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد.

مغز پسته خام

 قیمت پسته درجه یک

قیمت خشکبار و قیمت پسته درجه یک ، به گونه ای نیست که در زمان کنونی بتوان قیمت قطعی برای آن بیان کرد .

شرکت زرین مغز با ارائه قیمت مناسب پسته درجه یک و بادام و خشکبار ایرانی ، صادرات بادام پسته و خشکبار های دیگر را به بهترین شکل انجام می‌دهد .

جهت اطلاع از قیمت پسته درجه یک و سفارش برای صادرات بادام و خشکبار های ایرانی، با شرکت زرین مغز ارتباط برقرار نمایید .

قیمت مغز گردو صادراتی شهرکرد

قیمت مغز گردو صادراتی شهرکرد به عوامل و فاکتورهایی مربوط و وابسته است که نیاز به بررسی های دقیق بازار دارد.

مغزگردوی شهرکرد دارای ویژگی های ممتازی در خردی و فروش می باشد که می توان به مغز سفید، چربی فراوان، سایز و اندازه یکدست و همسان اشاره نمود.

میزان چربی مغزگردوی شهرکرد به اندازه ای است که با آزمایش در هنگام خرید می توان محک زد مثلا با قرار دادن یک تکه مغز گردو بین دو انگشت و فشار دادن آن به روغن و چربی آن دست یافت .

این علامت و مشخصه خاص مغزگردوی شهرکرد در مرغوبیت حساب می شود. از نظر طعم و مزه هم بسیار لذیذ و خوش طعم می باشد. شرکت زرین مغز با روابط نزدیک با تولیدکنندگان مغز بادام شهرکرد می تواند فرصت های صادراتی بی شماری برای مغز گردو این منطقه فراهم سازد .

برای اطلاع از قیمت مغز گردو صادراتی شهرکرد با کارشناسان فروش شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

مرکز پخش خرید فروش و صادرات بادام و پسته؛

شرکت زرین مغز

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
باما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید