مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فرصت تجاری صادرات بادام و پسته به هند

 آمار صادرات بادام ایرانی به هند قیمت بادام مامایی در هند آمار صادرات بادام و پسته به هندفروش بادام آمریکایی در بازارهای تهران به جای بادام ماماییمعضلات باغداران ایرانی در تولید بادام ماماییمرکز اصلی پخش بادام مامایی در ایران قیمت پسته درجه یکقیمت مغز گردو صادراتی شهرکرد
صادرات بادام مامایی به هند

به دلیل، علاقه فراوان مردم هند به خشکبار، زمینه تجاری صادرات بادام و پسته به این کشور، برای صادرکنندگان عمده بادام و پسته فراهم شده است. صادرات بادام و پسته، یکی از فعالیت‌های عمده شرکت زرین مغز است. این شرکت توانسته است با ارائه، قیمت مناسب بادام و پسته، در تلاش هستند تا رضایت خریداران خود را کسب نمایند.

اگر می‌خواهید فرصت تجاری صادرات بادام و پسته، به هند را از دست ندهید.

با یکی از راه‌های ذیل  می توانید با این شرکت در ارتباط باشید :

 • مراجعه حضوری به یکی از دفاتر شرکت زرین مغز
 • مراجعه به سایت شرکت زرین مغز در قسمت سفارش محصول
 • تماس با شرکت زرین مغز

 

صادرات بادام مامایی به هند

 آمار صادرات بادام ایرانی به هند

آمار صادرات بادام ایرانی به هند و دیگر کشورهای درخواست‌کننده بادام ، به دلیل اهمیت آن به حد قابل توجهی رسیده است.
این موارد در ذیل به آن اشاره گردیده است:

 • ارزش غذایی
 • ارزش بهداشتی
 • ارزش دارویی

شرکت زرین مغز در زمینه خرید ، تولید ، فروش و صادرات عمده انواع بادام ایرانی فعالیت دارد.

انواع بادام:

 • بادام کاغذی
 • بادام درختی
 • بادام ربیعی
 • بادام شاهرودی
 • بادام مامایی

یکی از خدمات مهم شرکت زرین مغز، ایجاد فرصت‌های تجاری ویژه، جهت صادرات بادام و خشکبار ایرانی برای صادر‌‌‌‌کنندگان عمده خشکبار ایرانی است، که باعث رضایت خریداران عمده خشکبار ایرانی می‌گردد.

 

فروش بادام درختی شرکت زرین 09120774128

 قیمت بادام مامایی در هند

قیمت بادام مامایی در هند با توجه به نوسانات نرخ ارز و قیمت خرید عمده صادرکنندگان کشور هند، تعیین می‌گردد و با توجه به شرایط موجود در حال تغییر است.

از گران‌ترین بادام‌ها، بادام مامایی است.

با توجه به قیمت بالای بادام مامایی، خرید داخلی بادام مامایی به طور محدود انجام می‌گردد.

خرید عمده داخلی بادام مامایی، از جانب فروشندگان عمده بادام مامایی و خشکبار صورت می‌پذیرد که معمولاً مشتریان خاص پسند، خریدار بادام مامایی هستند.

خریداران بادام و خشکبار ایرانی، جهت صادرات و اطلاع از قیمت خشکبار ایرانی، می‌توانند با این شرکت در ارتباط باشند.

 آمار صادرات بادام و پسته به هند

آمار صادرات پسته به هند و دیگر کشورهای جهان به حد قابل توجهی رسیده است .

بعد از کشور ایران که بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده پسته است، کشور آمریکا را نیز می‌توان به عنوان بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده پسته نام برد.

از خریداران عمده پسته، می‌توان به کشورهای زیادی اشاره کرد :

 • افغانستان
 • کانادا
 • چین
 • هند

و …

قابل ذکر است، شرکت زرین مغز علاوه بر فعالیت در صادرات عمده پسته، در صادرات بادام و خشکبار ایرانی نیز فعالیت دارد.

 

 

 

فروش بادام آمریکایی در بازارهای تهران به جای بادام مامایی

با توجه به تولید فراوان بادام مامایی ایرانی، متاسفانه آمارهای عرضه و فروش بادام نشان می‌دهد، اکثریت بادامی که در بازارهای تهران به دست خریداران و مصرف‌کنندگان می‌رسد بادام آمریکایی است.

امروزه قاچاق، یکی از مسائل مهم می‌باشد که قاچاق بادام از مخرب‌ترین نوع آن است و باعث گردیده در کیفیت معاملات خرید و فروش بادام  اثر منفی داشته باشد.
بادام آمریکایی که وارد کشور می‌شود و در مراکز پخش و بازارهای ایران عرضه می‌گردد از نظر کیفیت بسیار پایین‌تر از بادام مامایی ایرانی است.

می‌توان گفت مبحث بررسی قیمت تنها عاملی می‌باشد که خریداران و عرضه‌کنندگان این محصول به آن توجه دارند. چراکه ارزان بودن بادام قاچاق تنها عامل محبوبیت آن در بین خریداران می باشد لیکن از نظر کیفیت، مرغوبیت و طعم در مقایسه با بادام مامایی و سایر بادام ایرانی جایگاهی ندارد.

معضلات باغداران ایرانی در تولید بادام مامایی

لازم به یادآوری می‌باشد که در سال‌های اخیر تولید بادام مامایی با چالش‌هایی روبه رو گشته است که برای خروج از آنها نیازمند اتخاذ سیاست‌های مدیریتی و کاربردی می‌باشد. برای نمونه چالش بذری بودن بادام موجب از بین رفتن میزان متن یکنواختی و یک دستی محصول بادام شده است و همین علت تضعیف‌ کننده تولید بیشتر و با کیفیت‌تر در ایران و مناطق قطب تولید بادام گردیده است .

سوابق تاریخی نشان می دهد تا سال ۱۳۵۰ درختان بادام از طریق روش‌های غیر پیوندی به بار می‌نشستند و بعد از این تاریخ، ما شاهد کشت درختان بادام پیوندی شدیم. این آمار به مرور زمان افزایش یافت. اگرچه سالانه بر تعداد باغ‌های پیوندی ما افزوده شده است. اما همچنان باغ هایی سنتی و قدیمی وجود دارند که در مسیر تولید به سبک بذری عمل می‌نمایند.

اثرات مضر و نامطلوب بهره‌گیری از دانه‌های بذری بادام، این است که درصد مقاومت بادام به شرایط جوی متفاوت می‌باشد. علاوه بر این، یکدستی و یکنواختی تولید بادام نیز رو به کاهش می‌رود و دچار آفات و بیماری‌های گوناگونی می‌گردد.

همین عامل عدم یک‌دستی تولید بادام، رقابت بادام را در بازارهای بین المللی تضعیف و کاهش می‌بخشد. از این رو دقت در انتخاب ارقام و پایه‌های مطلوب در زمان احداث باغ از جمله فاکتورهای مهم بر عملکرد و تولید با کیفیت بادام به شمار می‌رود.

مرور تجربه اسپانیا، در حل چالش تولید بادام به سایر کشورها مانند ایران می‌تواند کمک موثری برای رفع معضل ظرفیت پایین تولید بادام بهتر باشد و چرخه رکود تولید بادام را به شکل موثری پایان دهد.

باغداران اسپانیایی از طریق بکارگیری ارقام مناسب و تغییر اصول تولید بادام به سمت فناوری توانستند بر چالش پتانسیل‌های اندک تولید در حوزه بادام فائق آیند.

همان طور که آمارها نشان می‌دهد اسپانیا دومین کشور تولیدکننده برتر بادام در جهان می‌باشد که این موفقیت با گسترش دانش و اصول فنی، در باغداری را توانستند کسب نمایند.

گزارشی که در این مورد به چاپ رسیده است، بیانگر این موضوع است انجمن ملی تولیدکنندگان بیان کرد: در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ اسپانیا یک رکورد افزایشی ۱۵ درصدی، در تولید بادام را با کمک استفاده از ارقام مطلوب بادام و توسعه باغات به نام خود توانست ثبت نماید.

تغییرات ناگهانی آب و هوا به‌ویژه در فصل بهار موجب ایجاد پدیده سرما زدگی بادام و سایر محصولات باغی می‌گردد که خسارت فراوانی در تولید بادام به وجود می‌آورد.

برای مثال: میزان خسارت معضل سرما زدگی بادام در طی چند سال گذشته مبلغی معادل ۰۷۰ ، ۹۹۵، ۳۱۱ و  ۲۴ ریال محاسبه شد که بالاترین رقم خسارت، به ترتیب استان چهارمحال بختیاری ، آذربایجان شرقی و در آخر خراسان رضوی تعلق گرفت. این میزان خسارت اثرات نامطلوبی روی ظرفیت‌های تولیدی بادام و کاهش صادرات بادام را نیز به دنبال داشت.

تولید بادام ایرانی به طور کلی به رقم حدودی ۱۵۴ هزار تن می رسد. اگر سرمازدگی را به طور متوسط حدودا ۳۰ درصد لحاظ شود، پتانسیل تولید به ۶۱۶ هزار تن نزدیک می‌شود.

با این حساب پیدا کردن راهکاری برای حل معضل سرما زدگی به میزان چشم‌گیری، بر تولید و گسترش گنجایش‌های تولیدی بادام موثر می‌باشد.

از آنجایی که سرما زدگی معضل عمده و اساسی تولید بادام محسوب می‌گردد. این مشکل خود دارای راه حلی می‌باشد و آن انتخاب گونه‌ها و رقم‌های مطلوب و با کیفیتی از بادام است.

ارقام دیرگل و اصلاح شده بادام که با شرایط اقلیمی و جوی تولید بادام سازگار و هماهنگ باشند می‌تواند سد محکمی در برابر معضل سرمازدگی و خسارات ناشی از آن باشد.

کشاورزان در سایر کشورهای موفق و برگزیده در تولید بادام و صادرات آن نیز، توانستند در زمینه کشت و کار خود به موفقیت‌های قابل ملاحظه‌ای دست یابند.

مرکز اصلی پخش بادام مامایی در ایران

بررسی روند فعالیت مرکز اصلی پخش بادام مامایی در ایران، نشان می‌دهد آمار خرید و فروش و صادرات در این مرکز بسیار بالاست و حجم زیادی از صادرات بادام را پوشش می‌دهد.

خرید بادام مامایی خام یا به صورت فرآوری شده در سبد آجیل و خشکبار جایگاه ممتازی دارد و میزان استقبال خریداران و صادرکنندگان را به خوبی نشان می‌دهد.

اگر به آمار فروش و پخش بادام مامایی در سال‌های اخیر دقت نماییم، متوجه می‌شویم که بادام مامایی به دلیل کیفیت بی نظیر و مرغوبیت این نوع بادام در رده با ارزش‌ترین بادام‌های درختی قرار گرفته است.

برای گسترش بازار صادرات بادام مامایی می‌توان به توسعه مرکز فروش توجه نمود و یا از بستر فروش اینترنتی و تسلط بر بازاریابی‌های نوین فروش بادام مامایی بهره گرفت.

هرچقدر حضور تولیدکنندگان و ارتباط آنان با مرکز فروش و پخش اصلی قوی‌تر و پررنگ‌تر باشد، حضور واسطه های غیرمجاز، بر بازار بادام مامایی می‌تواند کمتر شود. فروش مستقیم بدون واسطه از تولیدکننده بادام مامایی نیز، بر قیمت تمام شده بادام اثرات مطلوبی دارد و از نظر اقتصادی به صرفه‌تر می‌باشد.

 

 

 

 قیمت پسته درجه یک

قیمت خشکبار و قیمت پسته درجه یک، به گونه ای نیست که در زمان حال به توان قیمت قطعی برای آن بیان نمود.

شرکت زرین مغز با ارائه قیمت مناسب پسته درجه یک و بادام و خشکبار ایرانی، صادرات بادام پسته و خشکبار‌های دیگر را به بهترین شکل انجام می‌دهد .

جهت اطلاع از قیمت پسته درجه یک و سفارش، برای صادرات بادام و خشکبار های ایرانی، می‌توانید با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

 

 

قیمت مغز گردو صادراتی شهرکرد

قیمت مغز گردو صادراتی شهرکرد به عوامل و فاکتورهایی متعددی مربوط است که نیازمند بررسی‌های دقیق‌تر بازار می‌باشد.

مغزگردوی شهرکرد، دارای ویژگی های ممتازی می‌باشد که می‌توان به مغز سفید، چربی فراوان، سایز و اندازه یک‌دست آن اشاره نمود.

میزان چربی مغزگردوی شهرکرد به اندازه ای است که با آزمایش در هنگام خرید می توان آگاه شد. مثلا با قرار دادن یک تکه مغز گردو بین دو انگشت و فشار دادن آن به چربی آن متوجه شد.

این علامت و مشخصات خاص مغزگردوی شهرکرد جزو مرغوبیت محصول به حساب می‌آید. طعم این محصول بسیار لذیذ و خوش بافت می‌باشد. شرکت زرین مغز با روابط نزدیک خود با تولیدکنندگان مغز بادام شهرکرد، می‌تواند فرصت‌های صادراتی بی شماری را برای افراد ساکن این منطقه فراهم بیاورد.

برای اطلاع از قیمت مغز گردو صادراتی شهرکرد می‌توانید با کارشناسان بخش فروش ما در شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

 

مرکز پخش خرید فروش و صادرات بادام و پسته

شرکت زرین مغز

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
باما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده!!!