مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش بادام درختی و شاهرودی عمده | مرکز صادرات بادام شرکت زرین

تولید کنندگان اصلی بادام درختی در ایرانفروش بادام درختی در تناژ بالامرکز فروش بادام درختی ارگانیکفروش مغز بادام درجه یک شاهرودیمزایای خرید و صادرات بادام شاهرودیشرایط اختصاصی تولید بادام شاهرودی ۱۲مرکز پخش عمده بادام شاهرودیخریدار مستقیم بادام درختی ایرانیصادرات بادام درختی خوشه ایمقایسه قیمت بادام درختی و شاهرودیقیمت فندق و مغزفندق ایرانی
فروش بادام درختی شرکت زرین 09120774128

 

 

شرکت زرین مغز در زمینه تولید بادام و فروش، به صورت عمده توانسته سبب راحتی خریداران آن گردد. میزان تولید بالایی که ما در انواع مختلف، بادام درختی و زمینی ایرانی داریم باعث شده تا مشتریان بالقوه فراوانی از سراسر دنیا جهت خرید و صادرات بادام داشته باشیم. شما نیز می‌توانید جهت خرید عمده بادام درختی و شاهرودی با کارشناسان فروش ما، ارتباط برقرار نمایید.

 

تولیدکننده بادام درختی 09120774128

تولید کنندگان اصلی بادام درختی در ایران

قبل از معرفی تولید‌کنندگان اصلی بادام درختی در ایران بهتر است، به دسته بندی بادام به طور کلی بپردازیم:

۱-بادام تلخ Bitter  Almond

۲-بادام شیرین  Sweet Almond

از آنجایی که میوه بادام به صورت سفت و محکم است، بعد از رسیدن پوشش بیرونی سبز و کرکی خشک می‌شود و پوست دوم که حاوی و محافظ مغز بادام است باقی می‌ماند.

تولید بادام به حدی عجیب و شگفت انگیز است که از تمام مراحل رشد می‌توان استفاده نمود. به عنوان مثال: قبل از اینکه پوسته کرکی آن خشک شود در آغاز تشکیل میوه بادام از همین پوشش پرزدار خارجی که کمی گوشت دار به نظر می‌رسد می‌توان به عنوان چغاله بادام Amandon استفاده کرد.

برای کشت و تولید بادام در ایران باید به شرایط جوی و آب و هوایی، خاک حاصلخیر منطقه مورد نیاز و اینکه قرار است چه نوع کشتی انتخاب شود ( کشت دیمی یا آبی ) توجه نمود.

بنابراین همین تنوع اقلیمی، در ایران بستر مساعدی را برای تولید، خرید و فروش بادام درختی در طعم های متنوع و ظاهری خوب فراهم نموده است. استان‌های چهارمحال بختیاری، اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد و در آخر استان فارس به عنوان تولید‌کنندگان بنیادی بادام درختی درایران نام برده می‌شود.

 

فروش بادام درختی 09120774128

فروش بادام درختی در تناژ بالا

شرکت زرین از بزرگترین شرکت‌های پخش و فروش بادام درختی است.

از بین انواع بادام درختی تولیدی در ایران، ما ۵ نوع آن را به شکل مسقیم تولید می‌کنیم که عبارتند از:

 1. بادام مامایی
 2. بادام شاهرودی
 3. بادام ربیع
 4. بادام کاغذی محب
 5. بادام سنگی

قسمتی از تولید بادام درختی در داخل کشور به فروش می‌‌رود و بخش عمده ای دیگر آن هم به بازارهای کشورهای دیگر برای صادرات بادام به هند ارسال می‌شود.

از گروهای بادام های نام برده شده گروهی نظیر بادام مامایی جنبه صاداراتی دارند و گروهی دیگر نظیر بادام کاغذی در بازار داخلی متقاضیان زیادی دارد.

شرکت زرین مغز با تولید انواع مختلف بادام توانسته است که یکی از شرکت‌هایی باشد که در فروش عمده انواع  بادام در چند سال اخیر فعالیت داشته است.

 

فروش بادام درختی 09120774128

مرکز فروش بادام درختی ارگانیک

نام ایران در جایگاه اصلی‌ترین تولیدکنندگان بادام درختی می‌درخشد و این به واسطه شرایط جوی و اقلیمی مساعدی است، که در این سرزمین جریان دارد. در استان‌های بختیاری، قزوین و کرمان، اصفهان و آذربایجان شرقی و غربی بادام درختی به صورت عمده و خاص تولید می‌گردد.

مرکز فروش بادام درختی این محصول را به صورت فله، عمده با پوست و بدون پوست به دست خریداران، مصرف کنندگان و تجار ما عرضه می‌نماید.

تولید بادام درختی ارگانیک سبب بهبود سلامت و تغذیه مصرف‌کنندگان می‌شود چرا که در مسیر رشد و تولید بادام ارگانیک از مواد مضر شیمیایی استفاده نشده و اصالت و مرغوبیت بادام حفظ شده است.

ارتباط مستقیم باغداران بادام درختی با مرکز فروش بادام موجب می شود، تا قیمت گذاری روال منطقی و شایسته‌تری را به خود بگیرد و سبب کاهش امتیاز واسطه ها در بازار گردد.

شرکت زرین مغز به عنوان یکی از چندین مرکز فروش بادام درختی ارگانیک سعی دارد، محصولی بی نظیر در کیفیت و با قیمت مناسب به دست خریداران و تجار برساند.

 

فروش بادام درختی شرکت زرین 09120774128

فروش مغز بادام درجه یک شاهرودی

مغز بادام شاهرودی یکی از نعمت‌های خداوند در میان بادام ها می‌باشد. چراکه هم درشت و هم خوش طعم می‌باشد. اگر در زمینه فروش بادام در داخل کشور فعال هستید پیشنهاد ما به شما خرید بادام شاهرودی است. اگر تاجر و صادر کننده بادام هستید بازهم خرید عمده بادام شاهرودی  را بخاطر مزایای آن به شما توصیه می‌‌ نماییم.

 

صادرات بادام شاهرودی 09120774128

مزایای خرید و صادرات بادام شاهرودی

خرید بادام شاهرودی سبب بهره مندی از مزایای زیر می‌باشد:

 • مغز درشت سایز ۳A
 • طعم بسیار خوب مغز
 • بدون تلخ
 • ارزش غذایی بالا
 • رنگ خوب مغز
 • خوش منظر و مشتری پسند
 • قابل رقابت با مزایای بادام مامایی

علاوه بر این بادام شاهرودی خواص تجاری گوناگون را برای تاجرانی که در تجارت بادام شاهرودی فعالیت دارند در بر دارد. مغز بادام شاهرودی گزینه مناسبی برای تولید انواع مواد غذایی در تولید کیک و شکلات می‌باشد.

به خاطر طعم نزدیک آن به بادام مامایی گزینه خوبی برای صادارات به کشورهای مختلف می‌باشد. همچنین پوست بادام در تولید سوخت یا صنعت نجاری کاربردهای وسیعی دارد.

شرکت زرین مغز شرکتی است که تولید تا فروش بادام درختی را در کنار صادرات بادام و فروش عمده پسته و خشکبار به صورت یکجا انجام می‌دهد .

 

تولیدکننده بادام شاهرودی 09120774128

شرایط اختصاصی تولید بادام شاهرودی ۱۲

در مورد منشا و خاستگاه ابتدایی بادام شاهرودی ۱۲ اطلاعات دقیقی در دست نیست. برخی از منابع به کشور فرانسه اشاره کرده اند، اما مساله قطعی این است که بادام شاهرودی بومی کشور ایران می باشد و در آب و هوای خشک کوهستانی رشد و تولید می‌شود.

برای رشد و تولید بهتر و با کمیت بیشتر بادام شاهرودی باید به دمای محیط دقت نمود که به طورمیانگین دمای کمتر از ۷ درجه سانتی گراد نباشد. علاوه بر این از خاکی استفاده شود که اندازه و نوع عناصر غذایی موجود در خاک بررسی و آزمایش شده باشد. در صورت کمبود خاک از کودهای آلی بهره گرفته شود.

نور مناسب روال رشد بادام شاهرودی را ضمانت می‌کند. چنانچه نور کافی به بادام نرسد رشد آن با اختلال مواجه می‌گردد. در آخر، مهم‌ترین بخش آبیاری متوالی و به صورت قطره ای در زمین‌های ناصاف می باشد که برای تولید بادام شاهرودی ضروری است. آبیاری سطحی هم نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

 

مرکز فروش بادام شاهرودی 09120774128

مرکز پخش عمده بادام شاهرودی

برای آماده کردن محصول تولید شده در باغات و فرستادن به مرکز پخش عمده بادام شاهرودی باید بادام تولیدی برداشت شود.

مراحل برداشت بادام شاهرودی در طی دو مرحله انجام می گیرد:

 1. سبز چغاله نوبرانه
 2.  میوه ی چوبی

 

همچنین جالب است بدانیم که بادام هایی که به روش کشت دیم به دست می‌آیند. سریع‌تر از بادام‌هایی که با روش‌های گوناگون آبیاری به وجود می‌آیند به ثمر می‌رسند. بعد از آن بادام‌های برداشت شده بی واسطه توسط باغداران یا از طریق واسطه‌ها به مراکز پخش بادام منتقل می‌شوند.

 

 

خرید عمده بادام درختی 09120774128

خریدار مستقیم بادام درختی ایرانی

شرکت زرین مغز خریدار مستقیم بادام درختی ایرانی می‌باشد. در صورت همکاری تولیدکننده با این مجموعه، امکان معرفی محصولات بادام درختی به سایرین فراهم می‌گردد.

این فرصت فوق العاده ای برای کشاورزان و باغداران بادام است که از مزایای این همکاری سود ببرند و بتواند تولیدات بادام درختی خود را به قیمتی عادلانه و بدون دردسر و نفوذ دلالان بازار بادام عرضه، و به فروش برسانند.

زرین مغز خریدار انواع بادام درختی نظیر بادام سنگی، بادام مامایی و ربیع و کاغذی می‌باشد. پیشنهاد قیمت و نرخ فروش بادام درختی در این مجموعه به بهترین پیشنهادات تعلق دارد که رضایت هر دو طرف را بتواند تامین نماید.

به طور کلی خرید و فروش مستقیم بادام درختی ایرانی، در مراکز خرید و فروش به صورت روزانه جاری است و روال هر روزه آن با نرخ گذاری مستمر ادامه دارد.

چنانچه شما نیز به عنوان خریدار مستقیم بادام درختی ایرانی در بازار فعالیت دارید، می‌توانید با شرکت زرین مغز همکاری و فعالیت تجاری خود را تقویت کنید.

 

 

صادرات بادام درختی 09120774128

صادرات بادام درختی خوشه ای

بادام خوشه ای گونه ای ،از بادام درختی است که از پیوند با آن حاصل شده  است و در واقع نوعی بادام کاغذی محسوب می‌شود. رشد و تولید بادام خوشه ای قابل توجه می‌باشد و به واسطه پربار بودن خوشه ای نامیده شده است. ارزش غذایی بادام درختی خوشه ای نه تنها اعجاب انگیز است بلکه اعتبار و ارزش اقتصادی آن نیز حائز اهمیت است.

در زمینه صادرات بادام درختی خوشه ای باید به این نکته، توجه نمود که فرصت صادرات بادام به انواع و اشکال متفاوت وجود دارد. به عبارت دیگر صادرات مغز بادام و صادرات بادام خام و شور، تفت داده شده نیز امکان پذیر می‌باشد.

ارزش بادام گذشته از منبع غذایی با اعتبار به ارزآوری استراتژیک آن نیز اشاره دارد به گونه ای که سرمایه ملی را می‌توان از طریق صادرات غیرنفتی به سودآوری ارزی ریالی فراوانی نزدیک‌تر ساخت.

 

قیمت بادام درختی 09120774128

مقایسه قیمت بادام درختی و شاهرودی

بادام شاهرودی در اکثریت مناطق ایران کشت و تولید می‌شود و نسبتا قیمت یکسانی در همه جا دارد. قیمت بادام درختی که خود به گونه‌های متنوعی دسته بندی می‌گردد متفاوت است و اختلاف قیمت در بین این ارقام قابل مشاهده است.

بادام شاهرودی که ظاهری شبیه بادام سفید دارد اما نسبت به بادام محب پوست محکم و مقاوم تری دارد. در حالت کلی قیمت بادام شاهرودی در انجام خرید فروش و مبادلات تجاری مناسب تر از بادام محب می‌باشد.

خرید بادام شاهرودی با پوست ارزان و به صرفه تر از خرید مغز بادام درختی می‌باشد. از طرف دیگر در همین خرید با قیمت اقتصادی‌تر، شاید این نکته جای تامل باشد که برای خرید یک کیلو مغز بادام درختی، باید سه کیلوگرم بادام درختی در اختیار داشت تا  به نسبت سه کیلو بادام، یک کیلو مغز بادام حاصل شود.

قیمت مغز فندق 09120774128

قیمت فندق و مغزفندق ایرانی

استعلام قیمت مغز فندق سفید شده در بازار به عوامل و فاکتورهایی مرتبط است. نظیر اینکه هرچقدر میزان فرآوری و دخالت در صنعت مغز فندق بیشتر و گسترده تر باشد، مغز فندق شامل قیمت‌ها و هزینه های مازاد خواهد شد.

به عبارت دیگر مغز فندق در کنار طعم خوش و خاصیت های دارویی که دارد با افزودن چاشنی ساده و کم خرج بر طعم ، مزه و ظاهر مغز فندق و از طرف دیگر قیمت آن اضافه می شود.

مغز فندق سفید شده غالبا در شکلات ها و شیرینی ها کابرد دارد و به صورت خام یا بو داده نمکی به فروش می‌رسد.

مرکز فروش و صادرات خشکبار مغزیجات ایران؛

شرکت زرین مغز

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
باما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده!!!