مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بادام درختی و شاهرودی عمده | مرکز صادرات بادام شرکت زرین

تولید کنندگان اصلی بادام درختی در ایرانفروش بادام درختی در تناژ بالامرکز فروش بادام درختی ارگانیکفروش مغز بادام درجه یک شاهرودیمزایای خرید و صادرات بادام شاهرودیشرایط اختصاصی تولید بادام شاهرودی ۱۲مرکز پخش عمده بادام شاهرودیخریدار مستقیم بادام درختی ایرانیصادرات بادام درختی خوشه ایمقایسه قیمت بادام درختی و شاهرودیقیمت فندق و مغزفندق ایرانی
فروش بادام درختی شرکت زرین 09120774128

تولید کننده بودن شرکت زرین مغز منجر به سهولت فروش بادام درختی به صورت عمده برای ما شده است.

توان تولید بالایی که ما در انواع مختلف بادام درختی و زمینی ایرانی داریم باعث شده تا مشتریان بالفعل و بالقوه فراوانی از سراسر دنیا جهت خرید و صادرات بادام داشته باشیم.

شما نیز می توانید جهت خرید عمده بادام درختی و شاهرودی با ما همکاری داشته باشید.

تولیدکننده بادام درختی 09120774128

تولید کنندگان اصلی بادام درختی در ایران

قبل از معرفی تولید کنندگان اصلی بادام درختی در ایران بهتراست به دسته بندی بادام به طور کلی بپردازیم.

۱-بادام تلخ Bitter  Almond

۲-بادام شیرین  Sweet Almond

از آن جایی که بادام میوه اش به صورت سفت و محکم است بعد از رسیدن پوشش بیرونی سبز و کرکی خشک می شود و پوست دوم که حاوی و محافظ مغز بادام است باقی می ماند.

تولید بادام به حدی عجیب و شگفت انگیز است که از تمام مراحل رشد می توان بهره وری کرد به عنوان مثال قبل از اینکه پوسته کرکی خشک شود در آغاز تشکیل میوه بادام از همین پوشش پرزدار خارجی که کمی گوشت دار به نظر می رسید می توان به عنوان چغاله بادام Amandon استفاده کرد.

برای کشت و تولید بادام در ایران باید به شرایط جوی و آب و هوایی، خاک حاصلخیر منطقه موردنظرو اینکه قرار است چه نوع کشتی انتخاب شود ( کشت دیمی یا آبی ) توجه نمود.

بنابراین همین تنوع اقلیمی در ایران بستر مساعدی برای تولید ، خرید و فروش بادام درختی در طعم و رقم های متنوع و خوش طعم شده است. استان های چهارمحال بختیاری، اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد و در آخراستان فارس به عنوان تولید کنندگان بنیادی بادام درختی درایران نام برده می شوند.

فروش بادام درختی 09120774128

فروش بادام درختی در تناژ بالا

شرکت زرین از بزرگترین شرکتهای پخش و فروش بادام درختی است.

از بین انواع بادام درختی تولیدی در ایران ، ما ۵ نوع آن را بشکل مسقیم تولید می کنیم که عبارتند از:

 1. بادام مامایی
 2. بادام شاهرودی
 3. بادام ربیع
 4. بادام کاغذی محب
 5. بادام سنگی

قسمتی از تولید بادام درختی در داخل به فروش می رسد و قسمت عمده ای هم به بازارهای کشورهای دیگر به خصوص برای صادرات بادام به هند ماده می شود.

از گروهای بادام های نامبرده شده گروهی نظیر بادام مامایی جنبه صاداراتی دارند و گروهی دیگر نظیر بادام کاغذی در بازار داخل متقاضیان زیادی دارد .

شرکت زرین مغز با تولید انواع مختلف بادام توانسته است که یکی از شرکت های باشد که در فروش عمده انواع  بادام در چند سال اخیر فعالیت داشته باشد.

فروش بادام درختی 09120774128

مرکز فروش بادام درختی ارگانیک

نام ایران در زمره اصلی ترین تولیدکنندگان بادام درختی می درخشد و این به واسطه شرایط جوی و اقلیمی مساعدی است که در این سرزمین جریان دارد. در استان های بختیاری، قزوین و کرمان، اصفهان و آذربایجان شرقی و غربی بادام درختی به صورت عمده و خاص تولید می شود.

مرکز فروش بادام درختی این محصول را به صورت فله و یا عمده و یا با وست و بدون پوست به دست خریداران و مصرف کنندگان و تجار می رساند.

تولید بادام درختی ارگانیک سبب بهبود سلامت و تغذیه مصرف کنندگان می شود چرا که در مسیر رشد و تولید بادام ارگانیک از مواد مضر شیمیایی استفاده ای نشده و اصالت و مرغوبیت بادام محافظیت شده است.

ارتباط مستقیم باغداران بادام درختی با مرکز فروش بادام موجب می شود قیمت گذاری روال منطقی و شایسته تری به خود گیرد و امتیازطلبی و نفوذ واسطه ها در بازار رقابتی بادام درختی کاهش پیدا می کند.

شرکت زرین مغز به عنوان یکی از چندین مرکز فروش بادام درختی ارگانیک سعی دارد محصولی بی نظیر در کیفیت و با قیمت مناسب به دست خریداران و تجار برساند.

فروش بادام درختی شرکت زرین 09120774128

فروش مغز بادام درجه یک شاهرودی

مغز بادام شاهرودی یکی از شاهکارهای خداوندی در میان بادام هاست. هم درشت هم خوش طعم.

اگر در زمینه فروش بادام در داخل کشور فعال هستید پیشنهاد ما به شما خرید بادام شاهرودی است.

و اگر تاجر و صادر کننده بادام هستید بازهم خرید عمده بادام شاهرودی بخاطر مزایای آن را به شما توصیه میکنیم.

صادرات بادام شاهرودی 09120774128

مزایای خرید و صادرات بادام شاهرودی

خرید بادام شاهرودی توسط شما منجر به بهره مندی از مزایای زیر است:

 • مغز درشت سایز ۳A
 • طعم بسیار خوب مغز
 • بدون تلخ
 • ارزش غذایی بالا
 • رنگ خوب مغز
 • خوش منظر و مشتری پسند
 • قابل رقابت با مزایای بادام مامایی

علاوه بر این بادام شاهرودی خواص تجاری گوناگون را برای تاجرانی که در تجارت بادام شاهرودی فعالیت دارند در بر دارد مغز بادام شاهرودی گزینه مناسب برای تولید انواع مواد غذایی در تولید کیک یا شکلات است

بخاطر طعم نزدیک آن به بادام مامایی گزینه خوب برای صادارات به کشورهای مختلف می باشد . همچنین پوست بادام در تولید سوخت یا صنعت نجاری کاربردهای وسیعی دارد .

شرکت زرین مغز شرکتی است که از تولید تا فروش بادام درختی را در کنار صادرات بادام و فروش عمده پسته و خشکبار یکجا انجام میدهد .

تولیدکننده بادام شاهرودی 09120774128

شرایط اختصاصی تولید بادام شاهرودی ۱۲

در مورد منشا و خاستگاه ابتدایی بادام شاهرودی ۱۲ اطلاعات دقیقی در دست نیست برخی از منابع به کشور فرانسه اشاره کرده اند اما مساله قطعی این است که بادام شاهرودی بومی کشور ایران می باشد و در آب و هوای خشک کوهستانی رشد و تولید می شود.

برای رشد و تولید بهتر و با کمیت بیشتر بادام شاهرودی باید به دمای محیط دقت نمود که به طورمیانگین دمای کمتر از ۷ درجه سانتی گراد نباشد. علاوه بر این از خاکی استفاده شود که اندازه و نوع عناصر غذایی موجود در خاک بررسی و آزمایش شده باشد. یا در صورت کمبود خاک از کودهای آلی بهره گرفته شود.

نور مناسب روال رشد بادام شاهرودی را ضمانت می کند چنانچه نور کافی به بادام نرسد رشد آن با اختلال مواجه می گردد. در آخر و مهم ترین بخش آبیاری متوالی و به صورت قطره ای در زمین های ناصاف برای تولید بادام شاهرودی ضروری است. آبیاری سطحی نیز از جایگاه ویژه ای دارد.

مرکز فروش بادام شاهرودی 09120774128

مرکز پخش عمده بادام شاهرودی

برای آماده کردن محصول تولید شده در باغات و فرستادن به مرکز پخش عمده بادام شاهرودی باید بادام تولیدی برداشت شود. مراحل برداشت بادام شاهرودی در طی دو مرحله انجام می گیرد:

۱٫ سبز چغاله نوبرانه

۲٫ میوه ی چوبی .

همچنین جالب است بدانیم که بادام هایی که به روش کشت دیم به دست می آیند سریعتراز بادام هایی که با روش های گوناگون آبیاری حاصل می شوند به ثمر می رسند. بعد ازآن بادام های برداشت شده بی واسطه توسط باغداران یا از طریق واسطه ها به مراکز پخش بادام منتقل می شوند.

خرید عمده بادام درختی 09120774128

خریدار مستقیم بادام درختی ایرانی

شرکت زرین مغز خریدار مستقیم بادام درختی ایرانی می باشد. در صورت همکاری تولیدکننده با این مجموعه معرفی محصولات بادام درختی به سایرین فراهم می شود.

این فرصت فوق العاده ای برای کشاورزان و باغداران بادام است که از مزایای این همکاری سود ببرند و بتواند تولیدات بادام درختی خود را به قیمتی عادلانه و بدون دردسر و نفوذ دلالان بازار بادام عرضه و به فروش برسانند.

زرین مغز خریدار انواع بادام درختی نظیر بادام سنگی، بادام مامایی و ربیع و کاغذی می باشد. پیشنهاد قیمت و نرخ فروش بادام درختی در این مجموعه به بهترین پیشنهادات تعلق دارد که رضایت هردو طرف تامین شود.

به طور کلی خرید و فروش مستقیم بادام درختی ایرانی در مراکز خرید و فروش به صورت روزانه جاری است و روال هرروزه با نرخ گذاری مستمر را دنبال می کند.

چنانچه شما نیز به عنوان خریدار مستقیم بادام درختی ایرانی در بازار فعالیت دارید می توانید با شرکت زرین مغز همکاری و فعالیت تجاری خود را تقویت بخشید.

صادرات بادام درختی 09120774128

صادرات بادام درختی خوشه ای

بادام خوشه ای گونه و رقمی از بادام درختی است که از پیوند آن حاصل شده و در واقع نوعی بادام کاغذی محسوب می شود. رشد و تولید بادام خوشه ای قابل توجه می باشد و به واسطه پربار بودن خوشه ای نامیده شده است. ارزش غذایی بادام درختی خوشه ای نه تنها اعجاب انگیز است بلکه اعتبار و ارزش اقتصادی آن نیز حائز اهمیت است.

در زمینه صادرات بادام درختی خوشه ای باید به این نکته توجه کرد که فرصت صادرات بادام به انواع و اشکال متفاوت وجود دارد به عبارت دیگر صادرات مغز بادام و یا صادرات بادام خام یا شور و بوداده تفت داده شده نیز امکان پذیر می باشد.

ارزش بادام گذشته از منبع غذایی با اعتبار به ارزآوری استراتژیک آن نیز اشاره دارد به گونه ای که سرمایه ملی را می توان از طریق صادرات غیرنفتی به سوداوری ارزی ریالی فراوانی نزدیک تر ساخت.

قیمت بادام درختی 09120774128

مقایسه قیمت بادام درختی و شاهرودی

بادام شاهرودی در اکثریت مناطق ایران کشت و تولید می شود و نسبتا قیمت یکسانی در همه جا دارد. قیمت بادام درختی که خود به گونه ها و ارقام متنوعی دسته بندی می شود متفاوت است و اختلاف قیمت در بین این ارقام قابل مشاهده است.

بادام شاهرودی که ظاهری شبیه بادام سفید دارد اما نسبت به بادام محب پوست محکم و مقاوم تری دارد. در حالت کلی قیمت بادام شاهرودی در انجام خرید فروش و مبادلات تجاری مناسب تر از بادام محب می باشد.

خرید بادام شاهرودی با پوست ارزان و به صرفه تر از خرید مغز بادام درختی می باشد از طرف دیگر در همین خرید با قیمت اقتصادی تر شاید این نکته جای تامل باشد که برای خرید یک کیلو مغز بادام درختی باید سه کیلوگرم بادام درختی در اختیار داشت تا نسبت سه کیلو بادام یک کیلو مغز بادام حاصل شود.

قیمت مغز فندق 09120774128

قیمت فندق و مغزفندق ایرانی

استعلام قیمت مغز فندق سفید شده در بازار به عوامل و فاکتورهایی مرتبط است نظیر اینکه هرچقدر میزان فراوری و دخالت صنعت در مغز فندق بیشتر و گسترده تر باشد، مغز فندق شامل قیمت ها و هزینه های مازاد خواهد شد.

به عبارت دیگر مغز فندق در کنار طعم خوش و خاصیت های دارویی که دارد با افزودن چاشنی ولو ساده و کم خرج بر طعم و مزه و ظاهر مغز فندق و از طرف دیگر قیمت آن اضافه می شود.

مغز فندق سفید شده غالبا در شکلات ها و شیرینی ها کابرد دارد و به صورت خام یا بوداده نمکی به فروش می رسد.

مرکز فروش و صادرات خشکبار مغزیجات ایران؛

شرکت زرین مغز

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
باما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید